מודעה חדשה ל-Reaction

 לחצו כאן לצפיה

מכשיר לטיפול בצלוליט - Reaction
"הסרת שיער לצמיתות" אל תאמינו להבטחות
מאמר בנושא ההבטחות שמפזרות יצרניות המכשירים הביתיים
הקליקו למאמר החדש בנושא פרסום בקליניקה
בואי לשאול שאלות ולקבל תשובות
בנושא מכשיר להסרת שיער בפורום דרמה טק
ארכיון חדשות

לקבלת פרטים נוספים
ותיאום פגישה
שם:
טלפון:
אימייל:
חיפוש
מכשיר להסרת שיער

מכשירים להורדת שיער:                 Vlight     |    Trios

    

   

היה שווה לחכות
למלך
החדש!

 


המכשיר המתקדם בעולם שמשדרג כל קליניקה!
משלב ביעילות 2 טכנולוגיות מתקדמות: IPL וגלי רדיו
תוצאות מדהימות תוך זמן קצר במגוון טיפולים!
מהירות עבודה גבוהה במיוחד!
אפשרות לעבודה ללא ג'ל!
IPL ידית עם 5 פילטרים מתחלפים המתאימה כל הטיפולים!

קור כזה עוד לא היה:
הידית מגיעה למינוס 5 מעלות - לטיפול נוח ובטוח!

     מכשיר להסרת שיער - המחקר
  טיפול באקנה באמצעות מכשיר Trios
 מכשיר להסרת שיער Trios - מקרי מבחן
 טיפול בפטרת ציפורניים בעזרת מכשיר Trios


    

 


מכשיר להסרת שיער, מכשיר IPL מתקדם לטיפול בהסרת שיער, אקנה, חידוש העור, פיגמנטציה וקופרוז

    מכשיר להסרת שיער, מכשיר IPL מתקדם לטיפול בהסרת שיער, אקנה, חידוש העור, פיגמנטציה וקופרוז.  
    מכשיר בינלאומי המיוצר בישראל.  
    טכנולוגיה מוכחת 20 שנה ברפואה.  
    מכשיר להסרת שיער TRIOS מתאים לרוב סוגי העור והשיער.  
    אישור FDA האמריקאי ו-CE האירופאי.  
    100,000 פולסים ואיזור טיפול רחב.   
    משתלם ברכישה וחסכוני בתפעול!  
    טיפול בהסרת שיער, אקנה, חידוש העור, פיגמנטציה וקופרוז.   
    תוצאות נראות לעין ומוכחות קלינית כבר מהטיפול הראשון!   
 
להורדת הקטלוג  

הסרת שיער   
התחדשות העור רג'וביניישן  
ניקוי מאקנה  
פעולות הטריוס על אחת משכבות העור   

 

 

 

 

 

הסרת שיער- מכשיר להסרת שיער

• מלנין בשיער סופג אור כמעט בכל אורך גל
• אור לבד לא יכול להסיר שיער אבל החום שנוצר ממנו יכול!
• האור שנספג ע"י המלנין הופך לחום שהורס את זקיק השיער
• האור נספג שונה באזורי העור לפי ריכוז המלנין
• מחוץ לשערה יש פחות מלנין ושם אין נזק


 
 

מכשיר להסרת שיער - התהליך

לתוצאות ארוכות טווח יש להסיר שיער באמצעות מכשיר להסרת שיער המשמיד את הבולבוס ואת פיטמית השערה המזינה אותו.

  בפוטותרמוליזיה סלקטיבית החום הנפלט מהפולס מקריש את כל האזור הפיטמית כולל כלי הדם המזינים – כך שאין יכולת לשיערה להמשיך ולחיות.
והיא נושרת במהלך 4 השבועות שלאחר הפעולה.
 

מכשיר להסרת שיער - תמונות לפני ואחרי
תוצאות בסיום הטיפול:
4 שבועות לאחר הטיפול, נראה שיפור משמעותי בצפיפות השיער מועט בצורה ניכרת על החזה.


   

הסרת שיער מהחזה - לפני 

הסרת שיער מהחזה - אחרי 


לחצי כאן לדוגמאות נוספות


 


הסרת שיער בטוחה ויעילה לטווח ארוך
באמצעות מכשיר להסרת שיער Trios™‎
‏ 
מחקר מעקב של שישה חודשים


תקציר:
המחקר הבא מעריך את מערכת פעימת האור רב-העוצמה (Intense Pulsed Light‏, IPL)‏
של מכשיר להסרת שיער 
Trios™ בהסרת שיער לטווח-ארוך. ארבעים ושישה מטופלים גברים ונשים בעלי צבע שיער שונה וסוגי עור II‏, III ו-IV לפי סיווג פיצפטריק צורפו למחקר זה. המטופלים טופלו באמצעות ידיות Trios™‎ מכשיר להסרת שיער באורך גל של ‎530-120 nm‎. מספר החלקיקים ליחידת שטח של הפעימה נע בין 10 ל-‏‎22 J/cm2 בהתאם לעור המטופל ולסוג השיער שלו, ומשך הפעימה היה ‎25 msec‎. המשתתפים עברו 6 עד 8 סבבי טיפולים במרווחים של 6 שבועות באמצעות מכשיר להסרת שיער. התוצאות מדגימות דילול שיער משמעותי וארוך-טווח של מעל 80% בממוצע. דילול זה נצפה למשך 6 חודשים לאחר השלמת סבב הטיפול המלא. המחקר מדגים שמערכת מכשירלהסרת שיער -IPLTrios™‎ הינה בטוחה ויעילה להסרת שיער ארוכת-טווח במטופלים בעלי סוגי עור מגוונים וצבעי שיער שונים.


מבוא להסרת שיער

מערכות פעימת אור רב-עוצמה (IPLמכשיר) פותחו לראשונה והושקו באמצע שנות ה-‏90, כחלופה ללייזרים דרמטולוגיים. מאז, הפך השימוש במערכות אלה במגוון יישומים דרמטולוגיים ואסתטיים שכיח ביותר. הסתבר שהחד‑צבעיות, מאפיין עיקרי של אור הלייזר, אינה מהווה דרישה הכרחית בהקשר זה כיוון שלשלושת הכרומופורים העיקריים של עור האדם שאליהם מכוונים יישומי הטיפול‑באור (המוגלובין, מלנין ומים) שיאי ספיגה רחבים. לפיכך, קוהרנטיות האור המופק על ידי מערכות לייזר הופכת כל אורך גל לייזר ליישום יחיד. הסתבר, שניתן להשתמש בפעימת אור רב‑­עוצמה, מסונן, רחב-פס ולא‑קוהרנטי במגוון יישומים דרמטולוגיים ואסתטיים על פי אותן ההנחיות שהותוו במקור על ידי תיאוריית הפוטותרמוליזה הסלקטיבית ללייזרים דרמטולוגיים. נוסף על כך, מערכות IPL מציעות יתרונות ייחודיים לעומת לייזרים בכל הקשור בוורסטיליות, בנוחות וביעילות עלויות (1).

מכשיר להסרת שיער באמצעות אור הוא אמצעי להסרת שיער לטווח‑ארוך על ידי הרס תרמי של זקיק השיער ומערכת היצירה שלו (תאי גזע). החום מופק על ידי המרת אנרגיית אור, הנפלטת ממגוון מקורות אור ונספגת באופן סלקטיבי על ידי כרומופורים (מולקולות רגישות לאור) בעור. מלנין, הכרומופור העיקרי בזקיקי שיער, מהווה את המטרה העיקרית של תהליך הסרת השיער באמצעות אור.

מידת החדירה של האור לעור גדלה עם אורך הגל, וכיוון שזקיקי שיער שוכנים עמוק בתוך העור אורכי
הגל המיטביים להסרת שיער באמצעות אור הם בטווח
‎550‑1100 nm‎(2). מספר מקורות אור בטווח זה (ממקור לייזר ו-IPL), הפולטים ספקטרום אור רחב הנע בין ‎500nm‎ ל-‏‎1200nm‎, נמצאו בטוחים ויעילים להסרת שיער באמצעות אור וקיבלו אישור למכירה בארה"ב ובאירופה (3)(4).


מטרת המחקר

מטרת מחקר זה היא להעריך את מערכת פעימת האור רב‑העוצמה Trios™‏בהסרת שיער לטווח-ארוך באמצעות מכשיר להסרת שיער. המערכת מבוססת על מנורת הבזק קסנון ומצוידת בשלוש ידיות שונות שניתן לחבר ליישומים קליניים שונים: הסרת שיער, טיפול באקנה והצערת עור.
הידית המשמשת להסרת שיער פולטת אור באורכי גל של ‎,530-1200nmבמספר חלקיקים מרבי ליחידת שטח של ‎22 J/cm2‏ (רמה 15) ובגודל כתם ‎7.5 cm2‏. משך הפעימה הנו ‎25 msec‎.

 


מכשיר להסרת שיער - חומרים ושיטות

למחקר זה צורפו ארבעים ושישה מטופלים גברים ונשים בגילאי 48-19, שסוג העור שלהם לפי סיווג פיצפטריק הינו II עד IV. חלוקת המטופלים לפי סוג העור התבצעה באופן הבא: סוג עור II‏ – 13 מטופלים; סוג עור III‏ – 29 מטופלים וסוג עור IV‏ – 4 מטופלים.

לפני התחלת המחקר, מילא כל מטופל טופס היסטוריה רפואית וחתם על טופס הסכמה מדעת. ספירות שיער באזור המטופל בוצעו באמצעות תבנית של 50mm x 15mm, על ידי צילומים של האזור המטופל שנלקחו בקו-הבסיס ובכל טיפול וביקור מעקב – באמצעות התבנית ובלעדיה.

סך הכול, טופלו שמונים ושישה (86) אזורים שונים כמתואר בטבלה 1.

אזור הטיפול

מספר המטופלים

הסרת שיער קו הביקיני

23

הסרת שיער בית השחי

27

הסרת שיער רגליים

16

הסרת שיער זרועות

9

הסרת שיער חזה

II

טבלה 1 – התפלגות אזורי הטיפול

מספר החלקיקים שהוקרנו ליחידת שטח נע בין ‎~15 ל‑‏‎22 J/cm2 (רמות טיפול של 10 עד 15) – בהתאם לסוג העור של המטופל ולתגובה של העור ושל השיער. בכל סבב טיפול, העור גולח ואחר כך נמרח בג'ל אולטרסאונד קר ושקוף כדי להגן על האפידרמיס. לא נדרש אלחוש כלשהו.

המשתתפים עברו 6 עד 8 סבבי טיפולים במרווחים של 6 שבועות. במהלך כל טיפול הופעלו פעימות של אור, שכיסו פעם אחת את כל אזור הטיפול.


תוצאות

התוצאות הוערכו 6 חודשים לאחר סבב הטיפול האחרון.

התוצאות הממוצעות של דילול השיער עבור האזורים האנטומיים השונים מסוכמות בטבלה 2.

אזור

דילול ממוצע

הסרת שיער קו הביקיני

82%

הסרת שיער בית השחי

86%

הסרת שיער רגליים

76%

הסרת שיער זרועות

74%

הסרת שיער חזה

72%

טבלה 2 – אחוז דילול ממוצע, שישה חודשים
לאחר סבב הטיפול האחרון.


טבלה 2 דלעיל מדגימה דילול שיער ממוצע של מעל 80% בכל אתרי הגוף. לא נמצאו הבדלים סטטיסטיים משמעותיים בתוצאות עבור סוגי העור וצבעי השיער השונים שטופלו.

אַדְמֶנֶת קלה וארעית נצפתה בחלק מהמטופלים, ונעלמה לאחר מספר שעות. לא נצפו תופעות לוואי מיידיות או מאוחרות כלשהן לאחר אף אחד מסבבי הטיפול. מספרי החלקיקים המיטביים ליחידת שטח שנמצאו היו ‎15-22J/cm2‏ (רמות 15-10) עבור מטופלים בעלי סוג עור II ו‏-III, ו-‎~10-15J/cm2 (רמות 10-6) עבור סוג עור IV.


דיון

מחקר קליני זה מדגים את הבטיחות ואת היעילות של מערכת ה-IPL‎מכשיר-Trios™להסרת שיער ארוכת-טווח במטופלים בעלי סוג עור II‏, III ו-IV. המטופלים קיבלו את הטיפול בנוחיות, ולמעט אַדְמֶנֶת קלה וארעית לא תועדו תופעות לוואי כלשהן. טיפול בקו הביקיני ובחזה (במיוחד בכתפיים ובגב העליון) יצר אַדְמֶנֶת ממושכת יותר. עם זאת, הנ"ל חלפה לאחר שעה אחת. יעילות הטיפול הייתה עקבית לאורך המחקר. סימנים ראשונים של השפעה, שהתבטאו בנשירת שיער, ניכרו 3-2 שבועות לאחר הטיפול הראשון. עקביות התוצאות מרמזת על כך, שלסוג השיער ולצבעו לא הייתה השפעה משמעותית על יעילות הטיפול. תוצאות המחקר מרמזות על כך, שהטיפול באמצעות מכשיר להסרת שיער TRIOS יעיל ביותר באזור בית השחי – עם דילול ממוצע של 86%.


מכשיר להסרת שיער - לפני


מכשיר להסרת שיער - אחרי

 

  

 

 

1.     Ross EV, Laser versus intense pulsed light: Competing technologies in dermatology. Lasers Surg Med 38:261-272 (2006).

2.     Drosner M, Adatto M. Photo-epilation:  Guidelines for care from the European Society for Laser Dermatology (ESLD). J. Cosm Laser Ther 2005;7:33-38.

3.     Dierickx C. Laser-assisted hair removal. Emedicine. April 12, 2006 www.emedicine.com/derm/topic562.htm.

4.     Lepselter J, Elman M., Biological and clinical aspects in laser hair removal. J  Dermatolog Treat. 2004 Apr;15(2):72‑83.

 

 

 


טיפולי אקנה באמצעות Trios™‎
מחקר מעקב של שלושה חודשים


תקציר: המחקר הבא מעריך את מערכת פעימת האור רב-העוצמה (Intense Pulsed Light‏, IPL)‏ Trios™‎‏ ביישום של טיפול באקנה. עשרים וחמישה מטופלים הסובלים מאקנה ברמה קלה עד בינונית עברו שני טיפולים בשבוע למשך 4 שבועות באמצעות אפליקטור הטיפול באקנה של‏ Trios™‎‏ באורך גל של ‎400-1200nm‎. מספר החלקיקים הממוצע ליחידת שטח של הפעימות היה 5J/cm2‎, ומשך הפעימה היה ‎25 msec‎. במעקב ההערכה שהתבצע לאחר 3 חודשים,  הדגימו 83% מהמטופלים שיפור משמעותי (> 75%) ו-‏17% הדגימו שיפור בינוני (75%-50%) בהשוואה לקו-הבסיס. השיפור הממוצע הכולל בפצעי אקנה היה 88.83%. המטופלים גם הדגימו שיפור נראה לעין במרקם, בצבע ובגוון של העור. לא דווחו תופעות לוואי כלשהן, למעט אַדְמֶנֶת קלה וארעית.
 
מבוא
אקנה וולגאריס היא הפרעה עורית כרונית שכיחה ביותר, המשפיעה על כ-‏40 מיליון מתבגרים בארה"ב בלבד ואחראית למעל 30% מכל הביקורים הדרמטולוגיים (1)(2). ההפרעה מתמקדת באזורי עור בעלי מספר גדול של זקיקים תת-עוריים, כגון הפנים, הגב והחזה (3). אקנה וולגאריס עלולה לגרום להצטלקות ארוכת-טווח ולפגיעה בעור, ולעתים קרובות תורמת למצב של מצוקה פסיכולוגית, התבודדות, דיכאון קליני ואף התאבדות (4).

פרופיוניבקטריום אקנה (P. acnes), האחראי להתפרצות אקנה דלקתית, מייצר וצובר פורפירינים אנדוגניים (בעיקר פרוטופורפירין, אורופורפירין וקופרופורפירין III), המהווים את כרומופורי המטרה ליישום הטיפול באקנה (5)(6). טיפול מבוסס-אור לאקנה הוצג לפני עשור, והפך לטיפול מקובל בסל הטיפולים לאקנה.

חשיפה של פצעי אקנה דלקתיים לאור באורכי גל כחול, ירוק ואדום, הנספגים על ידי הפורפירינים, משרה תגובה פוטוכימיקלית היוצרת חמצן רדיקלי חופשי תגובתי ביותר המחסל חיידקים (7).

שיטת ה-IPL לטיפול-באור מסתמכת לפיכך על שילוב של מנגנוני פעולה פוטוכימיקליים ופוטותרמיים. הטווח הספקטראלי הרחב של אורכי גל ממטב את הפשרה בין עומק החדירה ליעילות ההפעלה של פורפירין. אור כחול (‎415-420nm‎) מספק את ההפעלה האורית החזקה ביותר של פורפירין, אך מידת החדירה שלו לעור האדם נמוכה, בעוד שלאור הירוק והאדום (הפחות יעילים בהפעלה האורית) עומק חדירה גדול יותר לעור האדם – מה שתורם לעירור של ציטוקין שמשתחרר ממאקרופאגים ומשרה תגובה נוגדת-דלקת (8)(9).
חומרים ושיטות
עשרים ושלושה מטופלים בגילאים 29-15 שנים, הסובלים מאקנה ברמה קלה עד בינונית של הפנים, עברו שני טיפולים בשבוע למשך 4 שבועות באמצעות אפליקטור הטיפול באקנה Trios™‎‏ הפולט אורכי גל של 400 עד 1200nm. במהלך הטיפול, הופעלו 55-30 פעימות של 5J/cm2 למשך ‎25 msec, שכיסו את כל אזור הטיפול בחפיפה שאינה עולה על 30%. לאחר השלמת לוח-זמני הטיפול שפורט דלעיל, בוצעו הערכות אחת לחודש במשך שלושה חודשים רצופים. האזורים שטופלו צולמו בקו הבסיס, לאחר הטיפולים 2, 4, 6 ו-‏8 ובכל אחד משלושת החודשים של ביקורי ההערכה החודשיים. הפצעים נספרו באמצעות צילומים אלה.
 
במקביל, התבקשו המטופלים להעריך את תוצאות הטיפול ואת התקדמותו באמצעות הסולם הבא:

0 - ללא שיפור (< 25%)
1 - שיפור קל (50%-25%)
2 - שיפור בינוני (75%-50%)
3 - שיפור משמעותי (> 75%)
תוצאות
כל המטופלים השלימו את סבב הטיפול ועברו מעקבי הערכה חודשיים למשך 3 חודשים לאחר הטיפול האחרון. נוסף על כך, כל המטופלים דיווחו על תגובה טובה לטיפול. בביקור המעקב החודשי השלישי, הדגימו 83% (19/23) מהמטופלים שיפור משמעותי (> 75%) בהשוואה לקו הבסיס (ראה תמונה 1 ו-‏3). שאר המטופלים, 17% (4/23), הדגימו שיפור בינוני (‎~66%‎) ועברו שני טיפולים נוספים לאחר ביקור המעקב השלישי. בתום סבב הטיפול ושלושת ביקורי המעקב, תועד שיפור ממוצע של 88.83% עבור כל 23 המטופלים (ראה תמונות 1 ו-‏3).

ב-‏78% (18/23) מהמטופלים, השיפור היה עקבי במשך תקופת המחקר. באופן מעניין, הערכות המטופלים תאמו לספירות בפועל של פצעי האקנה; 87% (20/23) העריכו את השיפור כמשמעותי ו-‏13% (3/23) העריכו את השיפור כבינוני. כמו כן, ניכר בכל המטופלים שיפור דרמטי במרקם, בצבע ובגוון של העור.

למעט אַדְמֶנֶת קלה וארעית, לא דווחו תופעות לוואי כלשהן וכל המטופלים השלימו את סבב הטיפול ועברו מעקב הערכה חודשי למשך 3 חודשים לאחר הטיפול האחרון. נוסף על כך, כל המטופלים דיווחו על תגובה טובה לטיפול.
 

 
 תמונה 1 – אחוז השיפור באקנה


 

            

לפני 

 

 לאחר 8 טיפולים
 
תמונה 2 – לפני ואחרי הטיפול באקנה


דיון

תוצאות מחקר זה מאשרות שטיפול באקנה וולגאריס באמצעות מערכת ה-IPL‏ ‎Trios™‎ הנו יישום יעיל ובטוח. בתום המחקר, תועד שיפור ממוצע של 88.83%. שיעור השיפור היה עקבי לאורך המחקר עבור רוב המטופלים (78%). במקרים מסוימים תועדה הפסקה של ההשתתפות במחקר, אך בתום המחקר 4 מתוך 5 מהמטופלים הללו הדגימו גם כן שיפור משמעותי במצבם הרפואי. לא דווחו תופעות לוואי כלשהן, למעט אַדְמֶנֶת קלה וארעית. כמו כן, כל המטופלים הדגימו שיפור במרקם ובאיכות העור. תוצאות מחקר זה מרמזות על כך שטיפול במערכת ה-IPL‏ ‎Trios™‎ מעכב התפתחות של פצעי אקנה, ושהתוצאות נשארות לאורך זמן.
 

<TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 1pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 1pt solid; PADDING-BOTTOM: 0cm; BACKGROUND-COLOR: transparent; PADDING-LEFT: 2pt; WIDTH: 7.66%; PADDING-RIGHT: 2pt; BORDER-TOP: #f0f0f0; BORDER-RIGHT: #f0f0f0; PADDING-TOP: 0cm; mso-border-right-alt: solid windowtext .75pt; mso-border-top-alt: soli

 

לאחר 2 טיפולים

לאחר 4 טיפולים

לאחר 6 טיפולים

לאחר 8 טיפולים

לאחר ביקור המעקב השלישי

מס' מטופל

מין

קו-בסיס*

ספירה

% שיפור ממוצע

ספירה

% שיפור ממוצע

ספירה

% שיפור ממוצע

ספירה

% שיפור ממוצע

ספירה

% שיפור ממוצע

1

זכר

34

34

0

26

24

21

38

14

59

3

91

2

זכר

73

51

30

47

36

36

51

27

63

19

74

3

נקבה

22

24

-9

24

-9

23

-5

10

55

2

91

4

נקבה

37

38

-3

30

19

25

32

13

65

1

97

5

נקבה

63

52

17

41

35

37

41

28

56

21

67

6

זכר

19

20

-5

18

5

16

16

7

63

2

89

7

נקבה

33

30

8

25

24

22

33

11

67

5

85

8

זכר

31

25

19

22

29

18

42

10

68

1

97

9

נקבה

44

37

16

36

18

29

34

21

52

0

100

10

זכר

18

16

11

21

-17

18

0

11

39

8

56

11

נקבה

39

35

10

34

13

27

31

13

67

4

90

12

זכר

58

54

7

50

14

42

28

27

53

3

95

13

נקבה

44

38

14

31

30

26

41

18

59

1

98

14

נקבה

61

50

18

43

30

28

54

27

56

4

93

15

נקבה

21

23

-10

18

14

14

33

8

62

0

100

16

זכר

55

47

15

36

35

31

44

17

69

5

91

17

נקבה

46

37

20

33

28

25

46

13

72

2

96

18

זכר

23

22

5

16

30

13

43

5

78

3

87

19

נקבה

45

41

10

35

22

27

40

18

60

14

69

20

זכר

32

27

16

24

25

21

34

20

38

3

91

21

זכר

54

40

26

39

28

30

44

23

57

1

98

22