טיפול טבעי בקוצר נשימה, שיקום לאחר אירוע מוחי ודלקת בדרכי השתן

טיפול טבעי בקוצר נשימה, שיקום לאחר אירוע מוחי ודלקת בדרכי השתן

ניתן לאבחן לא מעט בעיות באמצעות רפואה סינית. בין אם מדובר בבחירת דיקור סיני לכאבי גב, דיקור סיני לפוריות ובין היתר, טיפול טבעי לבעיות נשימה באמצעות העולם הסיני. הרפואה הקונבנציונלית לא תמיד מועילה לאדם הרגיל ומכאן חוסר האנרגיה והרצון לפתור את הבעיה, מביאים בסופו של דבר את האדם למקום הנכון, קוראים לזה טיפול טבעי בקוצר נשימה וזה מתרחש באמצעות רפואה סינית.

על רפואה משלימה ועל נשימה

בין כל מחלות ובעיות הנשימה הנפוצות, באה הרפואה המשלימה ומטפלת בבעיות כגון אסטמה, ברונכיט, שיעול כרוני, קוצר נשימה וכל מה שביניהם. יש לא מעט אנשים המגיעים לטפל במחלת ריאה כרונית ולמעשה כל אדם שקץ ברפואה הקונבנציונלית ומחפש את השינוי המרענן. בעיות הנשימה מגיעות מפעילות של בלוטת האדרנל, פעילות יתר של מערכת החיסון גורמת לעודף ליחה ומתח נפשי וכאן למעשה מתרחש תרחיש של כיווץ דרכי הנשימה בפועל. השרירים והגידים בהם נעזרות הריאות בתהליך הנשימה מתאמצים יתרה בזמן שיעול כרוני וכך למעשה הם הופכים כאובים לא פעם.

 

דיקור סיני ופתרון הבעיה

האזורים הנוקשים עליהם מדובר מסומנים על ידי נקודות דיקור שונות. החיפוש אחר כמה שילובי נקודות בידיים, רגליים וכל השאר, מייצרים הטבה משמעותית נוכח הלחיצה על אזורי הנשימה בחזה. נקודות דיקור לאורך מסלול הריאות, הוא למעשה המסלול המקל על שורש הבעיה מלכתחילה. חיבורי השכמה לשריר, הם החיבורים הנוקשים ביותר, הם אלו המקשים על נשימה ועל היכולת לספוג חמצן כראוי. כאשר מצליחים להרפות את האזורים הנשימתיים בצוואר, בחזה או בגב, קל יותר לריאות לתפקד ולמלא אוויר כראוי. נוכח הטיפול הנ"ל, מתאפשר מצב בו השיעול המתיש יכול להיוותר מאחור וזאת נוכח היכולת של רפיון וטיפול נכון בשרירים המסייעים למהלך הנשימה.. בסיכום דבר, גם שילוב של תרגילי נשימה יומיומיים, יספקו את כל האוויר הנדרש באטיות ועד ליכולת המקסימאלית. לתרגילי הנשימה חשיבות גדולה ביותר ובאמצעות היכולת למתוח את הכתפיים לאחור, ניתן לעודד נשימה עמוקה ולהגמיש את חיבורי שרירי החזה לכתפיים. מכאן ששחייה יכולה אף היא לתרום למהלך הבא ואף להקל על הסובלים מבעיות הנשימה.

כאשר מדברים על שבץ מוחי על פי המונחים והרפואה הסינית, מדברים על סוג שנחשב פגיע מבחינת איברים פנימיים ואפילו איבוד הכרה. הסוג הקל יותר בא לידי ביטוי באיבוד הרכה ומאידך נטול סיכוני חיים. למרות הקושי הקל, עדיין קיים קושי והגבלה בפועלות כאלה ואחרות נוכח אותו אירוע מוחי. שיקום לאחר אירוע מוחי, דורש לא מעט אך תחילה בואו ונבין את משמעות האירוע ואת השלכותיו? במאמר הבא נתמקד בעיקר בנישה של רפואה סינית טבעית על כל מרכיביה.

שבץ ואירוע מוחי על פי הרפואה הסינית

אירוע מוחי הוא למעשה מניעתם של מרדיאנים לקשר נכונה בין נקודות התפעול בגוף. כאמור, מרדיאנים הם נקודות המקשרות בין כל נקודה ונקודה מאיברי הגוף הפגועים ובכלל. כאשר נחסמים אותם ערוצים, נחסם גם אפיק מעבר והזנת הדם לאותם האיברים וכך למעשה נגרמים בעיות של שיתוק חצי גוף, הגבלות בתנועה, חולשה ואפילו בעיות המצריכות דיקור פציאליס ,שהוא שיתוק חצי הפנים.

טיפול ושיקום שבץ מוחי

כמו בכל דבר, טיפול שיגיע בזמן, ימנע ואף ימזער בעיות עתידיות לבוא. כך גם לגבי השלכות השיקום וכל הבא לאחר מכן. האבחנה, השמת דגש על עקרונות רפואה סינית ותשאול מקיף, ימנעו את הבעיות ויותירו את הבעיה הרבה מאחור. טיפול ושיקום באירוע מוחי המושתת על רפואה סינית, בא לידי ביטוי בדיקור סיני, טווינה, טיפול באמצעות צמחי מרפא סיניים, סוגי דיקור וחיזוק הגוף ומניעת האירועים האחרים. במסגרת דיקור סיני, תוחדרנה מחטים למקומות ראשיים בגוף על מנת לגרום לריפוי. הדיקור ישולב עם אלקטרו אקופונקטורה והעברת זרמים חשמליים בנקודות המרידיאן. כך למעשה יהפוך הטיפול אפקטיבי ומצליח. טיפול הטווינה הוא למעשה טיפול פיזיותרפי טבעי והוא יניע את האיברים הפגועים. כך גם דיקור בקרקפת אשר יגרה אזורי שליטה בקרקפת ויסייע באירוע המוחי. בסיכום דברים, חשוב להבהיר כי, טיפול טבעי ושיקום טבעי יעיל מאוד ואף מחולל נפלאות אלא אם הטיפול הוא פרטני, מותאם אישית ונבחר בהתאם לדרישה ולכמות הרצויה. בחירת הרפואה הטבעית והיא ההוכחה, כי ניתן להתמודד בכבוד לצד הרפואה הקונבנציונליות ולנצח את החולי בהצלחה הראויה.

מה אתם יודעים על דלקת בדרכי השתן? האם טיפול טבעי בדלקות יספק מזור לבעיה? הרפואה הטבעית מביאה לא מעט אפשרויות ובפרט דיקור סיני ואפילו טיפול טבעי בכאבים. מה ראוי לעשות? האם הרפואה הקונבנציונלית מאמינה ברפואה הטבעית? לצורך העניין, ההצלחות נוכח השיטה הסינית ובפרט הרפואה הסינית, מלמדת כי עם הצלחות לא ניתן להתווכח. ניתן ואף מומלץ לרפא את דלקת השתן, באמצעות סיועה של הרפואה הטבעית.

דלקת בדרכי השתן- כך זה מתרחש

דלקת בדרכי השתן מתרחשת נוכח מערכת השתן המורכבת מכליות, שלפוחית שתן וצינוריות שתן ושופכה. תפקידם של כל האברים להרחיק פסולת מגוף האדם ולמגר את הבעיה נוכח הדלקת. הדלקת עצמה תפקידה לגונן על מערכות השתן ומאידך, מי שישלם את המחיר, תהיה לרוב שלפוחית השתן. דלקות בדרכי השתן מתרחשות במצבים בהם החיידקים חודרים למערכת השתן וכך למעשה מתרבים. תסמיני הדלקת בשתן באים לידי ביטוי בצורך עז להשתנה גם כשהיא איננה נחוצה. הצריבה נוכח התלת השתן, דליפה של שתן, נוכחות חיידקים בשתן, שתן בריח וצבע חזק ולעיתים אפילו נוכחות של דם בשתן.

דלקת בשתן- אבחון נכון

על מנת לאבחן את הבעיה יש לגשת למעבדה לבצע בדיקת שתן לרבות תרבית. כך גם בדיקה של צילום רנטגן, זאת במצב שהדלקת חוזרת ונשנית. באמצעות בדיקת רנטגן ניתן להגיע לשורש הבעיה ולבדוק מדוע היא חוזרת ונשנית על אף הטיפול. 50 אחוז מהנשים חיות עם כמות גדולה ביתר של חיידקים בשתן. בדיקה מיקרוסקופית של השתן, תוודא ותספק את כל המידע באשר לרמות החיידקים המצויים בפועל.

נטורופתיה וצמחי מרפא

שיטה טבעית, הינה שיטה יעילה ומוכחת לטיפול בבעיה. כאשר מערכת החיסון חלשה, הטיפול האלטרנטיבי יעיל ביותר ואף מסייע לחיזוק מערכת החיסון על הדרך. באמצעות תזונה מתאימה, תוספי מזון, שימוש בצמחי מרפא יהיה בהחלט ניתן להשיב חיות ואנרגיה לערוצי הגוף. כך גם באשר שתייה מוגברת של מים וחמוציות הידועות כמטיבות בזיהומי השתן. תרכובות החמוציות מונעות את ההידבקות והישארותם של החיידקים על דפנות דרכי השתן, מכאן שהשימוש בהן, מייעל ואף מסייע להיוותרות החיידקים מאחור.

אולי תאהבו גם את

איש בפאניקה
קצת על הפרעת פאניקה

הפרעת פאניקה היא הפרעה נפשית המסווגת כהפרעת חרדה. פעמים רבות אדם הסובל מהישנותם של התקפי חרדה מרובים יאובחן כסובל מהפרעת פאניקה. רבים מהסובלים מהפרעת פאניקה

קראו עוד »
מזותרפיה
הכל על טיפולי מזותרפיה

זהו לא סוד שכל אחד ואחת מאיתנו היו רוצים להשאר בעלי עור צעיר, מתוח ובריא גם בגילאים יותר מבוגרים. טיפולי מזותרפיה מיועדים לטיפול בקמטים ולשמירה

קראו עוד »
גוואשה וצ'י קונג רפואי

גוואשה וצ'י קונג רפואי כאשר מדברים על דיקור סיני לכאבי גב, או שאולי טיפול טבעי בכאבים, מדברים בין היתר על טיפולים טבעיים המבוססים על התורה הסינית. גוואשה היא למעשה

קראו עוד »